Co robimy

W Czargraf projektujemy dobre doświadczenia. Jest takie powiedzenie, że tak, jak robisz małe rzeczy, tak robisz też duże.  Pierwsze wrażenie zrobisz tylko raz. Od Ciebie zależy jakie ono będzie. Oddajesz w ręce kontrahenta gadżety, czy torby reklamowe, które są ewidentnie słabo wykonane?

Twierdzisz, że nikt nie zwróci na to uwagi?

Licz się z tym, że nawet tak niewielkie elementy, jak pięknie wykonany nadruk na torebce reklamowej ma znaczenie. W skrajnych przypadkach zdecyduje o tym, jak zostaniesz zaszufladkowany w głowie odbiorcy. Jak sądzisz? Lepiej być zapamiętanym jako firma, która zwraca uwagę na najmniejsze detale, czy może taka, której jest wszystko jedno, z czym przychodzi do klienta?

Projektowanie

Niestandardowe projekty, które odróżniają Cię od konkurencji

Spersonalizowane torby reklamowe od Czargraf to rozwiązanie, dzięki któremu wyróżnisz się i pokażesz, że dla Ciebie liczy się nawet najmniejszy detal.

Co więcej, skutecznie zaszyjesz się podświadomości osób, które toreb będą używać, jak i tych, które gdzieś je zobaczą.

Nawet jeśli ktoś w tym momencie nie potrzebuje tego, co produkujesz, to sytuacja może zmienić się w każdej chwili. Ta osoba przypomni sobie wtedy logo, które kiedyś widziała na Twojej torbie reklamowej.

torebki eu

Co robimy

Oto co m.in. możemy dla Ciebie zrobić:

  • Torby z nadrukiem
  • Torebki ozdobne
  • Torby reklamowe
  • Torby bawełniane
  • Torby świąteczne
  • … i wiele, wiele więcej.

Stale poszerzamy zaplecze technologiczne, abyś mógł cieszyć się minimalnym czasem oczekiwania na swoje torebki reklamowe. Już teraz jest to tylko 3 dni od daty zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

Zainteresowany? Umów się na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację z naszym przedstawicielem, z którym ustalicie wszystkie szczegóły.

Kontakt

Sprzedaż zagraniczna
Anna Turowska
+48 606 191 164
sales@czargraf.eu

Waldemar Popławski
czargraf@czargraf.eu
+48 609 453 521

Biuro
Parowcowa 10c
02-445 Warszawa

darmowa
wycena

[]
1 Step 1
Imię
Wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder