• bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  onas_icon

  Torby reklamowe papierowe - Producent Czargraf

  Unikalne torby papierowe reklamowe

  Czargraf to producent toreb reklamowych papierowych. Od wielu lat działamy w branży i dzięki rzetelnej pracy jesteśmy cenieni na rynku. Cieszy nas zaufanie klientów, bo to dla nich każdego dnia staramy się szlifować swoje umiejętności i osiągać coraz wyższy poziom. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz zespołowi wykwalifikowanych pracowników posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości. Jesteśmy w stanie dopasować się do Twoich oczekiwań, możemy pomóc w stworzeniu szaty graficznej Twojej torebki i stworzyć projekt, który podbije Twoje serce. Stawiamy na zaangażowanie, dobry sprzęt oraz wysokiej jakości technologie, które pozwalają nam sprostać najwyższym wymaganiom produkcji.

  W wyprodukowane torby papierowe wkładamy całe serce i mamy nadzieję, że Ty też to poczujesz. Nasze torby są ładne i funkcjonalne, w 95% wykonywane za pomocą własnego parku maszynowego, ręcznie składane oraz klejone. To wszystko sprawia, że Czargraf wyróżnia się na rynku unikalnym podejściem do procesu produkcji. Dzięki kilkuetapowej kontroli jakości proponujemy Ci najwyższej klasy materiały reklamowe, które sprawdzą się m.in. jako opakowanie ekskluzywnych produktów, materiały promocyjne wręczane podczas szkoleń, konferencji czy targów.

  Wyjątkowe torby papierowe – sklep

  Aby zapewnić klientom wysoką jakość końcowego produktu, pracujemy na papierze kredowym (najwyższa jakość o gramaturze od 170 do 250 g/m2). Oznacza to, że papier podkładowy torby papierowej jest pokrywany dodatkową warstwą specjalnej mieszaniny pigmentu mineralnego oraz kleju, a następnie wygładzany walcami. To sprawia, że powlekany papier odznacza się wyjątkową gładkością oraz obniżoną wsiąkliwością farby, dzięki czemu jest solidny i odporny na lekką niepogodę. Ponadto wyróżnia się szczególną białością i nieprzeźroczystością, co wyklucza przebijanie farby na drugą stronę produktu.

  W rezultacie nadrukowana przez nas na papierze kredowym grafika jest taka, jaka powinna być – ładna, estetyczna, wyrazista, intensywna, jaskrawa. To wszystko świadczy o tym, że torby papierowe reklamowe producenta Czargraf to gwarancja najlepszego wyboru! Jesteśmy w stanie dopasować się do Twoich potrzeb – razem wyczarujemy torbę, która spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Nasze możliwości formatowe są nieograniczone, a zamówienia realizujemy nawet w ciągu trzech dni od momentu potwierdzenia płatności.

  Czargraf, czyli producent toreb reklamowych papierowych

  Torby papierowe ze sklepu producenta Czargraf są bardzo estetyczne, a zarazem praktyczne i trwałe. Oprócz kredowego papieru w produkcji wykorzystujemy druk offsetowy (gwarantujemy zadruk 100%, druk 4x4, a także zadruk od wewnątrz) i stosujemy różnego rodzaju uszlachetnienia (laminat błyszczący, laminat matowy, lakier wybiórczy, tłoczenia, hot stamping). Jedną z skuteczniejszych metod nadania nadrukom oryginalności jest wspominany hot stamping, czyli jedna z najpopularniejszych technik uszlachetniania druku w Polsce. Pozwala ona uzyskać wysokiej jakości efekty wizualne i ochronne, np. delikatne zdobienia, wypukłe ornamenty czy inne ciekawe rozwiązania graficzne.

  Jeśli chodzi o uchwyty do naszych produktów, proponujemy m.in. sznurek bawełniany, sznurek polipropylenowy, sznurek poliestrowy czy różnego rodzaju tasiemki i wstążki. Sprawiają one, że torby papierowe reklamowe producenta Czargraf są wyjątkowo eleganckie, a zarazem schludne i po prostu ładne. Nasze materiały są dostępne praktycznie w każdym formacie, ponieważ wykonujemy je na zamówienie klienta. Mocną stroną Czargraf są też solidne wzmocnienia – każda torebka posiada wzmocnienia w górnej i dolnej części, a także na dnie.