• bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  onas_icon

  Torby papierowe na wino

  Eleganckie torby papierowe na wino

  W ofercie Czargraf znajdują się torby papierowe na wino. Dostępne w naszej ofercie torebki tego typu wykorzystywane są powszechnie do transportu butelek. Najczęściej znajdują zastosowanie w ekskluzywnych sklepach z alkoholem, ale również jako opakowania prezentowe, które wręcza się na różne okazje. Idealnie pasują do standardowej butelki wina, a dzięki zastosowaniu papieru kredowego są trwałe, gładkie i solidne. Można w nich nosić nawet cięższe alkohole. Ponadto nie deformują się i na długo pozostają estetyczne.

  Torby papierowe na wino możemy wykonać z uszlachetnieniem, czyli pokryć je laminatem błyszczącym lub matowym, a także potraktować wybiórczo lakierem. Możemy wykonać również torebki nielaminowane (bez pokrycia folią). Uchwyt w takim opakowaniu może być wycinany bądź wykonany ze sznurka – proponujemy m.in. sznurek bawełniany, sznurek polipropylenowy, sznurek poliestrowy czy różnego rodzaju tasiemki i wstążki. Wybór dostępnych u nas formatów jest duży, a nasza oferta nie ogranicza się do standardowych rozmiarów opakowań. Wykonujemy również formaty na zamówienie, dopasowując nasze produkty do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

  Spersonalizowane torby papierowe na wino

  Na Twoją prośbę bardzo chętnie udzielimy Ci wsparcia w przygotowaniu idealnego projektu graficznego Twojej wymarzonej torby – nasi eksperci służą radą i wsparciem. Koncepcja powstaje zwykle po szczegółowym wywiadzie na temat oczekiwań i preferencji oraz zapoznaniu się wyznaczonymi przez Ciebie kryteriami. Taki projekt produktu wykonujemy gratis, a kalkulacje dla klienta przygotowujemy na podstawie zapytania. Torebki na wino mogą zostać przez nas wyprodukowane w każdym formacie –jesteśmy w stanie wyprodukować dowolny preferowany przez Ciebie wymiar. Zamówienia realizujemy mniej więcej w ciągu siedmiu dni roboczych i gwarantujemy darmowy transport na terenie Polski.