• bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  onas_icon

  Torby reklamowe lakierowane

  Wyróżniające się torby papierowe lakierowane

  Producent Czargraf posiada w swojej ofercie torby papierowe lakierowane. Stosujemy w produkcji m.in. lakier wybiórczy. Jest on nakładany na produkt tylko na wybranym obszarze, co należy do jednych z ciekawszych form uszlachetniania druku. Elementy pokryte lakierem w ten sposób stają się bardziej „błyszczące” od innych, dzięki czemu przykuwają wzrok i ładnie odznaczają się na tle zadruku. Pozwala to podnieść walory estetyczne projektu. To świetny pomysł na podkreślenie nazwy firmy czy hasła reklamowego na branżowych materiałach promocyjnych, które sprawdzą się idealnie na konferencjach, targach, szkoleniach czy innych biznesowych spotkaniach.

  Reasumując, torby papierowe lakierowane wybiórczo pozwalają na nabłyszczenie wybranych elementów produktu, dzięki czemu są bardziej eleganckie i dodają firmie prestiżu. To sprawia, że tak uszlachetnione torby idealnie nadają się jako opakowania produktów najbardziej ekskluzywnych branż, a więc firm jubilerskich czy odzieżowych. Dotyczy to właściwie każdego przedsiębiorstwa, które stawia na efektowne i unikalne rozwiązania w zakresie promocji.

  Wyjątkowe torby papierowe lakierowane z bezpłatną przesyłką na terenie Polski

  Torby papierowe lakierowane to wyjątkowo efektowne produkty Czargraf. Jesteśmy estetami i staramy się tworzyć małe dzieła sztuki, dlatego tworzymy wyraziste, intensywnie kolorowe grafiki, a żeby dodać sznytu najbardziej prestiżowym torbom, stosujemy np. wstążki zamiast uchwytów. Uszlachetniamy nasze produkty lakierem i na wiele innych sposobów. Dopieszczamy je pod każdym względem, aby zaspokoić Twoje oczekiwania i stworzyć produkty dopasowane do Twoich potrzeb. Są one nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne – ładnie wyglądają i są bardzo praktyczne.

  Na Twoje życzenie bardzo chętnie udzielimy Ci pomocy w zakresie przygotowania projektu graficznego Twojej wymarzonej torby – nasi eksperci służą radą i wsparciem. Aby przygotować produkt, który spełni Twoje oczekiwania, koncepcja powstaje po szczegółowym wywiadzie oraz zapoznaniu się wyznaczonymi przez Ciebie kryteriami i oczekiwaniami. Projekt produktu wykonujemy gratis, a kalkulacje dla klienta przygotowujemy na podstawie zapytania. Torby papierowe mogą zostać przez nas wyprodukowane w każdym formacie – tak naprawdę jesteśmy w stanie przygotować materiał w dowolnym, preferowanym przez Ciebie wymiarze. Zamówienia realizujemy w ciągu siedmiu dni roboczych, a transport na terenie Polski jest GRATIS!