• bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  onas_icon

  Torby papierowe laminowane - Producent Czargraf

  Solidne torby papierowe laminowane

  Jesteśmy cenionym producentem toreb papierowych i nazywamy się Czargraf. Już od wielu lat działamy w branży i produkujemy torby reklamowe laminowane – zarówno w kolorze, jak i czarno-białe. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu oraz zespołowi wykwalifikowanych pracowników posiadamy nieograniczone możliwości. Tak naprawdę ogranicza nas jedynie wyobraźnia! Na rynku wyróżniamy się zaangażowaniem w każde powierzone nam zlecenie, profesjonalnym sprzętem oraz tym, że sięgamy po wysokiej jakości technologie. To one pozwalają nam sprostać najwyższym wymaganiom produkcji.

  Torby papierowe laminowane z nadrukiem to bardzo prestiżowe produkty – nieodzowne elementy promocyjne oraz reklamowe. Świetnie sprawdzają się w branży jubilerskiej, jak i modowej. Są niezastąpione podczas branżowych targów, konferencji i innych spotkań biznesowych – wyglądają elegancko i profesjonalnie, są swoistą wizytówką firmy. Swoją wyjątkowość zawdzięczają procesowi laminowania – to rodzaj uszlachetnienia druku, który polega na nałożeniu folii na zadrukowaną powierzchnię. Taki uszlachetniony laminatem produkt jest sztywny i odporny na działanie czynników zewnętrznych.

  Torby papierowe laminowane z nadrukiem

  W naszej ofercie znajdują się torby reklamowe laminowane, na które nakładamy dwa rodzaje folii – folię matową, dzięki której torba jest niezwykle elegancka i gustowna, a jednocześnie stonowana, oraz folię błyszczącą, która świetnie sprawdza się w kolorowych wesołych projektach oraz w wyszukanych i wysmakowanych kreacjach. Do produkcji stosowany jest papier kreda, najczęściej 200 g, aby jakość finalnego produktu była satysfakcjonująca. W Czargraf wykorzystujemy druk offsetowy, który w tej chwili jest najczęściej wykorzystywaną metodą produkcji.

  Na Twoje życzenie możemy Ci udzielić pomocy przy projektach graficznych – nasi eksperci służą radą i wsparciem po szczegółowym wywiadzie oraz zapoznaniu się wyznaczonymi przez Ciebie kryteriami i oczekiwaniami. Projekt produktu wykonujemy gratis, a kalkulacje dla klienta przygotowujemy na podstawie zapytania. Jeśli chodzi o torby reklamowe z nadrukiem, wybór formatów jest duży. Zamówienia realizujemy do 7 dni roboczych, a transport na terenie Polski jest GRATIS!