• bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  onas_icon

  Torebka na prezent chrzest

  Wyjątkowa torebka na prezent z okazji chrztu

  Papierowa torebka na prezent na chrzest to doskonały pomysł na estetyczną oprawę tej ważnej uroczystości. W końcu chrzest jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu rodzinnym, przede wszystkim dla rodziców malucha. Aby nadać tej uroczystości odpowiedni charakter, warto zatroszczyć się nawet o perfekcyjne opakowania podarunków! Dostępne w naszej ofercie produkty sprawdzą się do tego celu idealnie – są ładne, eleganckie i wyjątkowo solidne. Dzięki nam zapakujesz podarunek każdej wielkości, ponieważ specjalnie dla Ciebie jesteśmy w stanie wykonać opakowanie w każdym formacie – na malutki bilecik z wkładem finansowym, biżuterię czy dużego pluszowego misia.

  Torebka na prezent z okazji chrztu nie musi być nudna. Stosujemy wyjątkowe metody uszlachetniania druku (m.in. laminat błyszczący, laminat matowy, lakier wybiórczy, tłoczenia, hot stamping). Dzięki temu w Czargraf uzyskujemy wysokiej jakości efekty wizualne, wśród których warto wymienić m.in. eleganckie, pozłacane zdobienia, wypukłe ornamenty czy błyszczące nadruki we wszystkich kolorach tęczy. Ponieważ zwracamy uwagę na każdy szczegół, nie bez znaczenia są też uchwyty naszych opakowań – stosujemy nie tylko sznurek bawełniany czy poliestrowy, ale również różnego rodzaju tasiemki i wstążki. To one sprawiają one, że torby prezentowe nabierają wyjątkowego uroku i wyróżniają się na rynku.

  Torebka na prezent z okazji chrztu z kredowego papieru

  W ofercie Czargraf znajdują się eleganckie torebki na prezent z okazji chrztu, które produkujemy z wysokiej jakości papieru kredowego (najczęściej 200 g). Jest on powlekany cienką warstwą specjalnej mieszaniny białego pigmentu mineralnego oraz kleju – dzięki zastosowaniu tych substancji papier (a co za tym idzie, torebka) charakteryzuje się gładkością, śliskością oraz obniżoną wsiąkliwością (dotyczy to zwłaszcza płynów). To wszystko sprawia, że z materiałów wykonanych na bazie kredowego papieru można korzystać bez żadnych obaw o ich szybkie zdeformowanie czy zarwanie. Dodatkowymi atutami są także wzmocnione dno oraz zakładki na górze.

  Chrzest to wyjątkowa uroczystość w życiu rodzinnym. Takie niecodzienne okazje wymagają szczególnej oprawy. W tej sytuacji idealnie sprawdzi się torebka na prezent z okazji chrztu od Czargraf, którą możemy wykonać na Twoje indywidualne życzenie. Jeśli masz pomysł, który chciałbyś zrealizować, jeśli wymyśliłeś wyjątkowy nadruk albo chciałbyś zamówić opakowanie w nietypowym formacie, idealnie trafiłeś! Na Twoje życzenie możemy zrealizować spersonalizowane zlecenie albo udzielić Ci pomocy przy projektach graficznych. Nasi specjaliści służą radą i wsparciem. Projekt powstaje po szczegółowym wywiadzie oraz zapoznaniu się wyznaczonymi przez Ciebie kryteriami, a co więcej, wykonujemy go bezpłatnie!