• bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  onas_icon

  Torebki na prezenty świąteczne

  Wyjątkowe torebki na prezenty świąteczne

  Nie ma nic lepszego od oryginalnych prezentów ofiarowanych prosto z serca! Aby wyjątkowe upominki były jeszcze bardziej niezwykłe, warto zadbać o piękne torebki na prezenty świąteczne, które znajdują się w ofercie Czargraf. To doskonały pomysł na estetyczną oprawę grudniowych świąt – nasze produkty pomogą Państwu jeszcze bardziej wczuć się w świąteczny klimat. Dostępne w naszej ofercie produkty sprawdzą się do tego celu jak żadne inne, ponieważ są bardzo ładne i eleganckie, a także wyjątkowo funkcjonalne ze względu na swoją solidność i wytrzymałość. Dzięki naszym produktom możliwe stanie się zapakowanie prezentu każdej wielkości, ponieważ specjalnie dla Ciebie jesteśmy w stanie wykonać opakowanie w każdym formacie.

  Aby nadać Bożemu Narodzeniu odpowiedni charakter, warto zatroszczyć się o idealne opakowania podarunków! Torebki na prezenty świąteczne nie muszą być nudne. W Czargraf stosujemy różne metody uszlachetniania druku (m.in. laminat błyszczący, laminat matowy, lakier wybiórczy, tłoczenia, hot stamping). W ten sposób uzyskujemy wysokiej jakości efekty wizualne i ochronne – warto tu wymienić m.in. eleganckie, posrebrzane zdobienia, wypukłe ornamenty kwiatowe czy błyszczące nadruki świątecznych motywów. Ponieważ w Czargraf zwracamy uwagę na każdy detal, nie bez znaczenia są też uchwyty – wykorzystujemy nie tylko sznurek bawełniany czy poliestrowy, ale również tasiemki i wstążki. Dzięki nim opakowania nabierają wyjątkowego uroku.

  Torebki na prezenty świąteczne z kredowego papieru

  Produkując torebki na prezenty świąteczne, korzystamy z wysokiej jakości papieru kredowego. Jest on powlekany cienką warstwą specjalnej mieszaniny białego pigmentu mineralnego oraz kleju. Dzięki temu powierzchnia opakowania charakteryzuje się wyjątkową gładkością, przyjemną w dotyku śliskością oraz obniżoną wsiąkliwością (dotyczy to zwłaszcza płynów). Dodatkowymi atutami naszych produktów są także specjalnie wzmocnione dno oraz solidne zakładki na górze.

  Święta to wyjątkowy czas w życiu rodzinnym. Tak niecodzienne okazje wymagają niezwykłej oprawy. W tej sytuacji idealnie sprawdzą się torby od Czargraf, które możemy wykonać nawet na Twoje indywidualne życzenie. Jeśli masz pomysł, który chciałbyś zrealizować, jeśli przyszedł Ci do głowy wyjątkowy świąteczny nadruk albo chciałbyś zamówić opakowanie na prezent o niestandardowych kształtach, idealnie trafiłeś! Na Twoje życzenie możemy wyprodukować torebki w spersonalizowanym formacie albo udzielić Ci pomocy przy projektach graficznych. Projekt powstaje po szczegółowym wywiadzie oraz zapoznaniu się wyznaczonymi przez Ciebie kryteriami, a co więcej, wykonujemy go bezpłatnie! Nasi specjaliści służą radą i wsparciem w razie pytań lub wątpliwości.