• bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  bg_slider

  Wykonamy każdy format, specjalnie dla Ciebie

  ZAMÓW TERAZ

  onas_icon

  Torby papierowe na zabawki

  Wyjątkowe torby papierowe na zabawki

  W ofercie Czargraf znajdują się torby papierowe na zabawki, które dedykowane są wszystkim sklepom zabawkowym oraz producentom zabawek i innych akcesoriów dla dzieci. Jak wiadomo, opakowania współtworzą pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów. Dobrze, jeśli tworzą spójną całość z tym, co znajduje się w środku. Dlatego warto zadbać o unikalne, dopasowane do profilu działalności torebki. Proponujemy Ci eleganckie produkty doskonałej jakości, które zostały przez nas wykonane z troską o każdy szczegół – od uchwytów przez dodatkowe wzmocnienia, aż po podwójne dno.

  Czargraf to ceniony producent toreb reklamowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. torby papierowe na zabawki, które sprawią dzieciom i ich rodzicom dużo radości. Są one w 95% wykonywane przez nas za pomocą własnego parku maszynowego. To jednak nie wszystko – ręcznie je składamy oraz kleimy. W kilkuetapowym procesie produkcji sięgamy po ciekawe sposoby uszlachetniania druku – laminat, lakier i inne. To wszystko sprawia, że w tym momencie proponujemy Ci perfekcyjne opakowania pod każdym względem – z najlepszego papieru, wzmocnione od góry i na dnie, z wyrazistym nadrukiem i dodatkowymi zdobieniami w postaci błyszczących fontów, które na pewno spodobają się maluchom.

  Torby papierowe na zabawki z szybką dostawą

  W procesie produkcji wykorzystujemy papier kredowy oraz druk offsetowy, dzięki czemu nasze torebki na zabawki cechuje solidność, trwałość, wyrazisty nadruk i doskonale odwzorowane elementy graficzne. Wisienką na torcie w przypadku naszych opakowań są piękne uchwyty, ponieważ wykorzystujemy nie tylko sznurki, ale również taśmy i wstążki, które dodają torebkom uroku i sprawiają, że wyglądają wyjątkowo. Ponadto możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny, a nasz doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników stanowi gwarancję jakości i terminowości zamówień.